Imieniny obchodzą: Nora, Joachim, Roch

maciek1

2
 

Partnerzy

sanok2_kopia

sanok2_kopia

zarszyn

besko

lesko

lesko2

ustrzyki

krosno

jaslo

brzozow

dynow

przemysl

 

Reklama

Zostań fotoreporterem

Zostań fotoreporterem podkarpacieonline.pl

Byłeś świadkiem zdarzenia? Masz zdjęcia, nakręciłeś film bądź napisałeś ciekawy artykuł i chcesz go opublikować? Bądź pierwszy i napisz do nas!

Kontakt z redakcją:

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Tel. 502 920 384
Tel. 782 795 602

Obniż rachunki za energię. To się opłaca.

1

Wiele osób zastanawia się jak obniżyć rachunki za energię. Nie wiele jednak osób wie, że ma możliwość wyboru lepszej i tańszej oferty. Osoby indywidualne powinny zacząć poważnie myśleć o zmianie swojego dostawcy energii.

2

Do tej pory propozycje obniżenia cen energii trafiały do firm, a nie do klientów indywidualnych. Nadal jesteśmy przyzwyczajeni do tego, że nie ma możliwości wyboru dostawcy prądu, gazu czy wody. Nawet jeżeli podpisujemy nową umowę na przykład przy okazji zmiany miejsca zamieszkania to odbywa się to automatycznie i nie ma mowy o porównywaniu ofert i wyborze tej dla nas korzystniejszej. Obecnie mamy już możliwość wyboru dostawcy energii elektrycznej i warto ztego skorzystać. Wielu ucieszy też fakt, że niebawem pojawi się możliwość takiej zmiany w przypadku gazu. Zmiana dostawcy prądu to nie tylko niższa cena za energię, to także możliwość wyboru lepszej taryfy, dostosowania częstotliwości i sposobu rozliczeń, a nawet otrzymania dodatkowych korzyści.

3Zacznij działać już teraz
Każdy z nas chciałby aby ceny energii elektrycznej były jak najniższe. Jednak zapowiadane uwolnienie cen energii dla polskich gospodarstw może skutkować wzrostem cen energii a nie jej spadkiem. Najlepszym rozwiązaniem jest wybranie dobrej dla nas oferty i zabezpieczenie się odpowiednią umową, która da nam gwarancję niezmienności ceny przez najbliższe kilka lat i uchroni nas przed rosnącymi kosztami energii elektrycznej.

Czym się kierować przy wyborze oferty i firmy
Powinniśmy przede wszystkim postawić na pewną, sprawdzoną, mocną firmę – firmę o ugruntowanej pozycji. Oferta, którą otrzymujemy powinna być jasna, przejrzysta, pokazująca konkretne oszczędności. Przestrzegamy przed firmami, które oferują tańszą energię a przy okazji sprzedają nam ubezpieczenie, czy ukrywają koszty aby zachęcić nas dużymi , wręcz nierealnymi oszczędnościami albo oferują oszczędności, które są zbyt małe. Rozmawiajmy z doradcami, którzy posiadają odpowiednie certyfikaty i których możemy w razie wątpliwości sprawdzić.

Uwaga na kalkulatory cenowe

W Internecie jest wiele kalkulatorów cen energii ale korzystając z nich trzeba pamiętać, że nie wszystkie firmy podają całkowity koszt związany z zakupem energii. Niektóre firmy, aby skusić klienta zaniżają cenę prądu zaś pozostałe koszty ukrywają wliczając je np. w opłatę dodatkową. Dlatego warto samemu porównać ceny.

Oferta na którą warto zwrócić uwagę

Oferta SIG Energia spełnia wszystkie kryteria o których jest mowa w artykule i daje realne możliwości obniżenia rachunków za energię. Dodatkowo SIG Energia jest związana strategicznie z firmą Energa (jedna z największych firm energetycznych działających na naszym rynku, kontrolowana przez Skarb Państwa). Na terenie powiatu sanockiego SIG Energia jest reprezentowana przez certyfikowanych Doradców ds. Energii – firmę, którą zarządza znany na tym rynku przedsiębiorca Pan Daniel Dziwisz, co daje gwarancję rzetelnej obsługi klientów. Pan Daniel powiedział nam dlaczego zdecydował się na współpracę z firmą SIG Energia: ,,od wielu tygodni poszukiwałem atrakcyjnej i korzystnej cenowo oferty na rynku, która byłaby dedykowana osobom fizycznym, przeanalizowałem cały rynek i wybrałem ofertę, która obecnie jest najatrakcyjniejsza i daje największe korzyści. Postanowiłem nie tylko z niej skorzystać ale również nawiązać bliską współpracę z SIG Energia, która oprócz bardzo dobrej oferty daje klientom wiele innych korzyści np. każdy klient, który podpisze umowę, otrzymuje energooszczędną żarówkę LED za darmo. Tylko dzięki temu prezentowi klient zyskuje ok. 130 zł (cena żarówki plus oszczędności wynikające z oszczędzenia energii dzięki niej) nie licząc oszczędności na tańszym prądzie. Ponadto firma gwarantuje niższe, stałe i niezmienne ceny. To tylko część korzyści. Dam przykład: gospodarstwo domowe zużywające 5 000 kWh rocznie może oszczędzić dzięki zmianie dostawcy energii ok. 800 zł a te pieniądze przeznaczyć na rzeczy, o których marzy. Im więcej zużywamy energii tym większe możemy mieć z tego tytułu oszczędności. Po co przepłacać, jak można mieć energię taniej. Wszystkich namawiam do zmiany dostawcy. Pamiętajmy, że energia to też towar, który możemy kupić taniej i samodzielnie decydować, tak jak to robimy na co dzień przy zakupie innych artykułów.


Zmiana dostawcy energii jest bardzo prosta
Od strony formalnej zmiana sprzedawcy nie zajmuje wiele czasu i sprowadza się do podpisania umowy oraz pełnomocnictwa do przeprowadzenia w naszym imieniu wszelkich formalności przez nowego dostawcę. To właśnie w gestii nowego dostawcy leży wypowiedzenie umowy obecnej firmie energetycznej oraz powiadomienie o tym fakcie dystrybutora.

4

Chcesz wiedzieć więcej i ustrzec się przed popełnieniem błędu przy zmianie dostawcy energii skontaktuj się Doradcą SIG Energia.

SANOK

GreenOneSave Sp. z o.o.

ul. Przemyska 24 E

38-500 Sanok

tel. 13 46 46 120

kom. 515 155 900

         515 155 903

5

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Pogoda Rzeszów z serwisu

Promowane firmy

 

 

 

Informator

ikonka_5Zbiór przydatnych informacji, które pomogą w życiu codziennym.

Przydatne informacje:

punktUrzędy
punktBanki
punktBankomaty
punktTaxi
punktKino
punktDyskoteki
punktApteki

punktRestauracje
punktPizza na telefon
punktJedzenie na telefon
punktKwiaciarnie
punktNoclegi
punktFirmy
punktOgłoszenia

Ciekawe miejsca

ikonka_6Podkarpacie położone w Polsce południowo-wschodniej, graniczy na odcinku długości 134 km ze Słowacją, z Ukrainą natomiast na odcinku.... więcej

punktCiekawe miejsca
punktWarto zobaczyć

punktZabytki Podkarpacia
punktMuzea Podkarpacia

Komunikacja

ikonka_7Podkarpacie położone w Polsce południowo-wschodniej, graniczy na odcinku długości 134 km ze Słowacją, z Ukrainą natomiast na odcinku.... więcej

punkt Rzeszów
punkt Krosno
punkt Jasło
punkt Przemyśl

punktSanok
punktLesko
punktBrzozów
punktUstrzyki Dolne


Najbliższe wydarzenia

Brak wydarzeń

Artykuły sponsorowane

Szkoły

Error: No articles to display

Ostatnie komentarze